No to pierwszy wiosenny upał mamy za sobą XD Dziś, przed wyjazdem do stajni, patrzę na termometr i jest ... 21 stopni XDD Pojechałam do stajni i pojeździłam karą. Nawet nie całą godzinę, bo nie dało się wytrzymać ;p Chyba z 45 minut jeździłyśmy ujeżdżeniowo :) Po jeździe nałożyłam pas Wokanie i puściłam ją luzem ;) Po 15 minutach wzięłam ją na lonżę i chwilę poskakała ;p
Ze skoków zdjęć nie mam :/





Brak komentarzy:
Prześlij komentarz