"Oznajmiam wam i sobie, że kończę ze skokami :) Od jakieś czasu fascynuje mnie i ciekawi ujeżdżenie. Wiecie ciągi w galopie, kłusie, skracanie, kłus wyciągnięty, zebrany kłus czy galop. To nie oznacza że nic nigdy nie skoczę :) zostawiłam sobie na placu małą przeszkodę i jak najdzie mnie ochota to sobie raz czy dwa skocze. Wiem że wariacja ma 19 lat i że jej nogi nie są juz takie silne jak kiedyś ;) Tak więc robię to przede wszystkim dla niej, ale mnie tez to dobrze zrobi. Na obozach na pewno będą skoki także ja się nie martwię (...)" ~ Wariacja fp ;)
Dzisiaj dalsza praca nad szyją i zadem i idzie coraz lepiej <3
 |
| kocham to zdjęcie <3 |