No i zaczęło się. Upały w pełni. Tragedia... W ogóle nie da się jeździć ;/ Mam dla Was parę zdjęć i nic więcej. Nie mam siły ;p
sobota, 4 lipca 2015
czwartek, 2 lipca 2015
Wakacje z Olą
Cześć. Coś dawno nie pisałam ;) Wakacje się zaczęły i jak na razie codziennie byłam w stajni. Codziennie był upał XD Od 26.06 do 01.07 była u mnie Ola :) Dużo się działo, a nie chcę Wam przynudzać. Wiedzcie, że nauczyłam ją skakać, ma Wokanę pod opieką, gniada daje się lonżować w siodle etc i co najważniejsze, DAJE SIĘ DOSIADAĆ :) Na razie tylko gdy stoi, bo jak raz przeszłyśmy z nią kilka kroków (siedziałam) to zaczęła brykać a ja siup na ziemie na kolana XD (są całe)
Mam dla Was parę zdjęć :)
Mam dla Was parę zdjęć :)
Subskrybuj:
Posty (Atom)



























