sobota, 25 października 2014

U mnie w domu?

Cześć. Dzisiaj także pojechałam w teren, ale tym razem trochę dalej. Wybrałam się z końmi na moje podwórko. Zrobiłyśmy 8 km w dwie strony!
za Wokaną stoi mój tata ;) XD

piątek, 24 października 2014

Teren

Cześć. Dzisiaj pojechałam z dziewczynami w teren. Niby nie daleko. Tak po prostu, dla rozluźnienia.

niedziela, 19 października 2014

sobota, 11 października 2014

Deszcz?

Cześć. Pogoda taka sobie, nie można rezygnować z jazdy! Mimo deszczu razem z Aliną poszłyśmy do stajni.


30 cm

Alina 



50 cm

próby ganaszu




ganasz

oklep


niedziela, 5 października 2014

Wizyta Pauli

Cześć. Z nogą Czarnej już lepiej, nie kuleje. Może sobie wczoraj coś nadwyrężyła. Dzisiaj przyjechała Paula i zrobiła mi niesamowitą jazdę skokową! Ustawiła szeregi gimnastyczne. Koń rewelacja.



Paula



Paula

Paula


sobota, 4 października 2014

Kulawizna

Cześć. Wiedziałam, że to się kiedyś stanie. Wariacja mi okulała. Mam nadzieję, że to nic poważnego. Jutro przyjeżdża Paula z nadzieją na jazdę..




piątek, 3 października 2014

Teren

Cześć. Dzisiaj z Wariacją pojechałam w teren. Było niesamowicie! Piękny zachód słońca, ciepło i przyjemnie. Byłam bardzo grzeczna, nie rwała do przody, nawet nie musiałam się denerwować.