| za Wokaną stoi mój tata ;) XD |
sobota, 25 października 2014
U mnie w domu?
Cześć. Dzisiaj także pojechałam w teren, ale tym razem trochę dalej. Wybrałam się z końmi na moje podwórko. Zrobiłyśmy 8 km w dwie strony!
piątek, 24 października 2014
niedziela, 19 października 2014
sobota, 11 października 2014
Deszcz?
niedziela, 5 października 2014
Wizyta Pauli
sobota, 4 października 2014
Kulawizna
Cześć. Wiedziałam, że to się kiedyś stanie. Wariacja mi okulała. Mam nadzieję, że to nic poważnego. Jutro przyjeżdża Paula z nadzieją na jazdę..
piątek, 3 października 2014
Teren
Cześć. Dzisiaj z Wariacją pojechałam w teren. Było niesamowicie! Piękny zachód słońca, ciepło i przyjemnie. Byłam bardzo grzeczna, nie rwała do przody, nawet nie musiałam się denerwować.
Subskrybuj:
Posty (Atom)
