Cześć. Co do jazdy to było naprawdę dobrze. Niestety mój koń jest tak zdolny, że aż psuje ogłowia.. I uzda poszła do śmieci.. Zbieramy kase na nową.
Więc, do czasu kupna nowego ogłowia, klacz będzie albo chodzić na lonży, albo będziemy jeździć na kantarze. Spontan!
niedziela, 21 grudnia 2014
sobota, 8 listopada 2014
sobota, 25 października 2014
U mnie w domu?
piątek, 24 października 2014
niedziela, 19 października 2014
sobota, 11 października 2014
Deszcz?
niedziela, 5 października 2014
Wizyta Pauli
sobota, 4 października 2014
Kulawizna
Cześć. Wiedziałam, że to się kiedyś stanie. Wariacja mi okulała. Mam nadzieję, że to nic poważnego. Jutro przyjeżdża Paula z nadzieją na jazdę..
piątek, 3 października 2014
Teren
Cześć. Dzisiaj z Wariacją pojechałam w teren. Było niesamowicie! Piękny zachód słońca, ciepło i przyjemnie. Byłam bardzo grzeczna, nie rwała do przody, nawet nie musiałam się denerwować.
niedziela, 28 września 2014
Pierwszy upadek
Cześć. Dziś zaliczyłam moją pierwszą glebę w skoku. Nadal nie wiem jak ona to zrobiłam, ale jakoś tak koślawo się odbiła, że straciłam równowagę i spadłam. Na szczęście nic sobie nie zrobiłam.
niedziela, 21 września 2014
piątek, 19 września 2014
sobota, 13 września 2014
Ujeżdżenie
Cześć. Dzisiaj pracowałam z Wariacją ujeżdżeniowo. Generalnie skupiłam się na moim dosiadzie i łydce. Jeszcze nie umiem jej opanować.
środa, 3 września 2014
Moje pierwsze skoki
Subskrybuj:
Posty (Atom)



















