niedziela, 21 grudnia 2014

Niemiła niespodzianka

Cześć. Co do jazdy to było naprawdę dobrze. Niestety mój koń jest tak zdolny, że aż psuje ogłowia.. I uzda poszła do śmieci.. Zbieramy kase na nową.




Więc, do czasu kupna nowego ogłowia, klacz będzie albo chodzić na lonży, albo będziemy jeździć na kantarze. Spontan!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz