Od jakiegoś czasu czarna fajnie progresuje :D Widać, że jej się chcę, widać, że się przykłada.. Dziś niskie skoki, ale zagadką dla mnie jest moja nieszczęsna stopa XDDD
sobota, 19 września 2015
piątek, 18 września 2015
Szkoła..
Jak już wszyscy wiemy i czujemy, zaczęła się szkoła :c Weekendy spędzam w stajni, a w każdą wolną chwilę oprócz tych 3 dni spędzam przy biurku i się uczę :c (klasa 3 gim wymaga) Dziś jadę do stajni, tak jak w sobotę czy w niedziele. Nie wiem jeszcze czy wezmę ją na lonże czy pojeździmy.
Mam dla Was kilka zdjęć z ostatnich tygodni c:
Czarna progresuje <3
Mam dla Was kilka zdjęć z ostatnich tygodni c:
Czarna progresuje <3
Subskrybuj:
Posty (Atom)













