sobota, 19 września 2015

Progres :)

Od jakiegoś czasu czarna fajnie progresuje :D Widać, że jej się chcę, widać, że się przykłada.. Dziś niskie skoki, ale zagadką dla mnie jest moja nieszczęsna stopa XDDD





piątek, 18 września 2015

Szkoła..

Jak już wszyscy wiemy i czujemy, zaczęła się szkoła :c Weekendy spędzam w stajni, a w każdą wolną chwilę oprócz tych 3 dni spędzam przy biurku i się uczę :c (klasa 3 gim wymaga) Dziś jadę do stajni, tak jak w sobotę czy w niedziele. Nie wiem jeszcze czy wezmę ją na lonże czy pojeździmy.
Mam dla Was kilka zdjęć z ostatnich tygodni c:










Czarna progresuje <3