Jak obiecałam, tak dodam ;) Miałam jazdę na Siwku :D Było ekstra :3 Co z tego, że na lonży :P I tak się nie słuchał XD
sobota, 26 kwietnia 2014
wtorek, 22 kwietnia 2014
piątek, 18 kwietnia 2014
Krótkie info
Piszę dość chaotycznie, więc trochę wam wyjaśnię ;)
'moje' kobyłki
Wariacja :
ur. 1996
skarogniada
folblut
Wokana :
ur. 2004
szlachetna półkrew [sp]
gniada
Nowakowo
Perfect Cheif
7 lat
skarogniada
folblut
ogier
Cosinus vel Siwek
19 lat
siwa
arab
wałach
Bella vel Beti
6 lat
siwa szpakowata
KWPN
klacz
Kika
15 lat
skarogniada
kuc
klacz
Nadzieja
18 lat
jasno-kasztanowata
kuc szetlandzki
klacz
Narcyz
kilka dni
gniada
kuc szetlandzki
ogier
Subskrybuj:
Posty (Atom)























