wtorek, 29 grudnia 2015

święta święta i po..

hej! C:
W święta sie odpoczywało, ja wiem, ale trzeba ruszyć dupy do roboty XD Nie wiem jak wy, ale ja dostałam same końskie prezenty :D *strzemiona *czapsy *2x skarpety *rękawiczki magazyn gallop .. Dzis testowałam to wszystko i powiem że jestem bardzo zadowolona :D
Co do samej jazdy to koń dość pozytywnie zaskoczył. Troche poskakałyśmy i stajonate (70 cm) i okres (60x50 cm). Za każdym razem dobre odbicie, ładne dojazdy.. Tylko jeden błąd i to z mojej winy c: Do tego konik rozluźniony, energiczny, fajnie się wyginała, fajne półparadki w kłusie i galopie :D No koń idealny <3

sobota, 31 października 2015

Piastowo

Dzisiaj pierwszy raz od dwóch miesięcy byłam w piastowie :D Niby pojechałam tam tak o, żeby nic nie porobić, a skończyło się na jeździe na Batucie xD
Koń fajny, do przodu, silny i rytmiczny ;) Ale to zupełne przeciwieństwo Wariacji :D + to olbrzym <3



niedziela, 11 października 2015

Skoki

A my dzisiaj z Wariacją, tak dla odmiany poskakałyśmy. Powiem Wam, że bardzo fajnie mi się skakało :)

40 cm


60/70 cm; fail

60/70 cm

40 cm

50 cm

40 cm

90 cm

40 cm

90 cm; screen


niedziela, 4 października 2015

Progres Nany

Ostatnio Wokana zaczęła progresować <3 Może nie był to do końca nasz dzień, ale jestem zadowolona :)



koperta, 40 cm

85 cm

85 cm

85 cm

110 cm


dueblebarre, 85 cm

40 cm

bunt xd

sobota, 19 września 2015

Progres :)

Od jakiegoś czasu czarna fajnie progresuje :D Widać, że jej się chcę, widać, że się przykłada.. Dziś niskie skoki, ale zagadką dla mnie jest moja nieszczęsna stopa XDDD





piątek, 18 września 2015

Szkoła..

Jak już wszyscy wiemy i czujemy, zaczęła się szkoła :c Weekendy spędzam w stajni, a w każdą wolną chwilę oprócz tych 3 dni spędzam przy biurku i się uczę :c (klasa 3 gim wymaga) Dziś jadę do stajni, tak jak w sobotę czy w niedziele. Nie wiem jeszcze czy wezmę ją na lonże czy pojeździmy.
Mam dla Was kilka zdjęć z ostatnich tygodni c:










Czarna progresuje <3

sobota, 4 lipca 2015

Upał

No i zaczęło się. Upały w pełni. Tragedia... W ogóle nie da się jeździć ;/ Mam dla Was parę zdjęć i nic więcej. Nie mam siły ;p






czwartek, 2 lipca 2015

Wakacje z Olą

Cześć. Coś dawno nie pisałam ;) Wakacje się zaczęły i jak na razie codziennie byłam w stajni. Codziennie był upał XD Od 26.06 do 01.07 była u mnie Ola :) Dużo się działo, a nie chcę Wam przynudzać. Wiedzcie, że nauczyłam ją skakać, ma Wokanę pod opieką, gniada daje się lonżować w siodle etc i co najważniejsze, DAJE SIĘ DOSIADAĆ :) Na razie tylko gdy stoi, bo jak raz przeszłyśmy z nią kilka kroków (siedziałam) to zaczęła brykać a ja siup na ziemie na kolana XD (są całe)
Mam dla Was parę zdjęć :)