Cześć. Dzisiaj wsiadłam sobie trochę na oklep. Było niesamowicie.
piątek, 30 maja 2014
niedziela, 18 maja 2014
Nowi mieszkańcy
sobota, 10 maja 2014
poniedziałek, 5 maja 2014
piątek, 2 maja 2014
Zawody
Hejka ;) Byłam wczoraj na zawodach konnych w Milejewku. Może też ktoś był i się minęliśmy? :D Przyjechałam akurat kiedy miała startować 19 osoba ;) Macie zdjecia :
Wybaczcie mi jakość i bliskość tych zdjęć, ale robiłam je moim zamulającym telefonem ;)
Wybaczcie mi jakość i bliskość tych zdjęć, ale robiłam je moim zamulającym telefonem ;)
Subskrybuj:
Posty (Atom)














































