Hejka ;) Byłam wczoraj na zawodach konnych w Milejewku. Może też ktoś był i się minęliśmy? :D Przyjechałam akurat kiedy miała startować 19 osoba ;) Macie zdjecia :
Wybaczcie mi jakość i bliskość tych zdjęć, ale robiłam je moim zamulającym telefonem ;)


























Brak komentarzy:
Prześlij komentarz