sobota, 28 marca 2015

Piastowo, Hosmina

Hej :) Dziś byłam w piastowie. Pogoda genialna.W stajni byłam o 11, choć wsiadałam na 13 dopiero. Dostałam na jazdę Hosminę. Klacz dość wysoka (koło 175 cm) i jest całkiem energiczna. Wsiadłam, stęp, kłus. W kłusie wolty, półwolty, zmiany kierunku przez przekątną, dosiad, półsiad etc. Koń całą jazdę miał głowę w dół, rozluźnienie 100%, ładnie się zbierała. Pierwsze koło galopu przegalopowałam w półsiadzie, pozostałe wysiedziałam. Bardzo wygodny koń, nie powiem, ale siodło hmm "dupy nie urywa" XD
To była taka a'la konsultacja. Ula powiedziała, że jest ok, żebym jeździła na krótszych strzemionach i że widać znaczną poprawę w mojej postawie, rękach i nogach ;) Jestem bardzo zadowolona. To była moja pierwsza jazda na Hosminie :)
Dziś ogólnie zrobiłam chyba ze 4 konie (?) XD Ah, te nudy w stajni XD No jak nie ma co robić no to pomagamy dzieciom hahahah
Okej, macie zdjęcia :)
ja & Najka

ja & Hosmina

z grzbietu Hosminy

Hossa

Hosmina

Jutro do Wariacji ;))

niedziela, 22 marca 2015

Jazda

Cześć. Dzisiaj cała jazda w rozluźnieniu, znowu działanie na łydki. Spokojnie, bez szaleństw.



Teraz w sobotę do piastowa, a w niedzielę znowu do siebie.

piątek, 20 marca 2015