Cześć. Dziś zaliczyłam moją pierwszą glebę w skoku. Nadal nie wiem jak ona to zrobiłam, ale jakoś tak koślawo się odbiła, że straciłam równowagę i spadłam. Na szczęście nic sobie nie zrobiłam.
niedziela, 28 września 2014
niedziela, 21 września 2014
piątek, 19 września 2014
sobota, 13 września 2014
Ujeżdżenie
Cześć. Dzisiaj pracowałam z Wariacją ujeżdżeniowo. Generalnie skupiłam się na moim dosiadzie i łydce. Jeszcze nie umiem jej opanować.
środa, 3 września 2014
Moje pierwsze skoki
Subskrybuj:
Posty (Atom)












