Horses Village
niedziela, 28 września 2014
Pierwszy upadek
Cześć. Dziś zaliczyłam moją pierwszą glebę w skoku. Nadal nie wiem jak ona to zrobiłam, ale jakoś tak koślawo się odbiła, że straciłam równowagę i spadłam. Na szczęście nic sobie nie zrobiłam.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz