Horses Village
piątek, 3 października 2014
Teren
Cześć. Dzisiaj z Wariacją pojechałam w teren. Było niesamowicie! Piękny zachód słońca, ciepło i przyjemnie. Byłam bardzo grzeczna, nie rwała do przody, nawet nie musiałam się denerwować.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz