Horses Village
sobota, 25 października 2014
U mnie w domu?
Cześć. Dzisiaj także pojechałam w teren, ale tym razem trochę dalej. Wybrałam się z końmi na moje podwórko. Zrobiłyśmy 8 km w dwie strony!
za Wokaną stoi mój tata ;) XD
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz