czwartek, 28 lipca 2016

Wakacje 2016

Cześć. Znowu dość długa przerwa.. No co ja Wam mogę powiedzieć. Nie zawsze po treningu mam zdjęcia, czas, motywację by coś tu zamieścić. Jednakże nie zostawię Was samych sobie.
Pierwsze dwa tygodnie wakacji (03.07-15.07) spędziłam na obozie jeździeckim w Piastowie. Miałam w tym roku o tyle lepiej, że mogłam zabrać konia ze sobą. Padło na Karolę. Myślałam, że będzie gorzej niż było xd Koń miał swoje słabsze i mocniejsze dni, ważne że tych lepszych było znacznie więcej. Nie wiem czy tylko zdjęcia Wam wystarczą, ale co tu dużo pisać.













W międzyczasie załapałyśmy się na sesję zdjęciową :)








CZEKAJCIE NA EDYTACJE POSTA