sobota, 22 lutego 2014

Lonża

Hej! Prócz odwiedzin w stajni byłam też u moich koników. Nastąpił przełom! Lonżowałam Wokanę. Wiem, że to niemożliwe ale to zrobiłam! Przy pomocy Aliny oczywiście :) Macie tu zdjęcie na dowód... nie udało mi się niestety nagrać filmu, choć próbowałam..

Nowe miejsce...

Hej! Dziś rodzice zawieźli mnie do stajni w Nowakowie! Do takiej prawdziwej stajni! Pani tam jest bardzo miła i chyba nazywa się Kasia, ale nie zdążyłam jej zapytać, bo byłam tam niecałą godzinkę :( Alina nie zdążyła niestety tam wejść bo przyjechała dokładnie wtedy, kiedy ja miałam wyjeżdżać xD A że jechała ze mną do domu, to nie zdążyła zobaczyć tych koni.. :( Trochę głupio, ale może pojedziemy tam też jutro ;) Macie tu trochę zdjęć :

To mój ulubieniec <3 Nazywa się Cosinus, ale ja na niego mówię Siwek... Macie tu jeszcze jednego konia -> Perfect Cheif