wtorek, 29 grudnia 2015

święta święta i po..

hej! C:
W święta sie odpoczywało, ja wiem, ale trzeba ruszyć dupy do roboty XD Nie wiem jak wy, ale ja dostałam same końskie prezenty :D *strzemiona *czapsy *2x skarpety *rękawiczki magazyn gallop .. Dzis testowałam to wszystko i powiem że jestem bardzo zadowolona :D
Co do samej jazdy to koń dość pozytywnie zaskoczył. Troche poskakałyśmy i stajonate (70 cm) i okres (60x50 cm). Za każdym razem dobre odbicie, ładne dojazdy.. Tylko jeden błąd i to z mojej winy c: Do tego konik rozluźniony, energiczny, fajnie się wyginała, fajne półparadki w kłusie i galopie :D No koń idealny <3