Hej.! Spadł śnieg!
Wariacja jest chora. Ma robaki w płucach. Jest na to lekarstwo i p. Jacek będzie po nie jechał do weterynarza. Mam nadzieje, że klacz szybko wyzdrowieje..
Zima za oknami? Jakoś nie widzę. Co to za zima bez śniegu? W stajni czekała na mnie niemiła niespodzianka. konie brudne, całe w błocie. Wokana dostała ode mnie nowy kantar ;)