Horses Village
poniedziałek, 6 stycznia 2014
Zima?
Zima za oknami? Jakoś nie widzę. Co to za zima bez śniegu? W stajni czekała na mnie niemiła niespodzianka. konie brudne, całe w błocie. Wokana dostała ode mnie nowy kantar ;)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz