Horses Village
sobota, 19 września 2015
Progres :)
Od jakiegoś czasu czarna fajnie progresuje :D Widać, że jej się chcę, widać, że się przykłada.. Dziś niskie skoki, ale zagadką dla mnie jest moja nieszczęsna stopa XDDD
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz