Horses Village

sobota, 19 września 2015

Progres :)

Od jakiegoś czasu czarna fajnie progresuje :D Widać, że jej się chcę, widać, że się przykłada.. Dziś niskie skoki, ale zagadką dla mnie jest moja nieszczęsna stopa XDDD





Autor: Unknown o 09:07
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowszy post Starszy post Strona główna
Subskrybuj: Komentarze do posta (Atom)

Dzienne wyświetlenia

Strony

  • Strona główna
  • Horses

Archiwum bloga

  • ►  2016 (19)
    • ►  września (1)
    • ►  sierpnia (1)
    • ►  lipca (1)
    • ►  czerwca (1)
    • ►  maja (2)
    • ►  kwietnia (2)
    • ►  marca (4)
    • ►  lutego (4)
    • ►  stycznia (3)
  • ▼  2015 (23)
    • ►  grudnia (1)
    • ►  listopada (2)
    • ►  października (3)
    • ▼  września (2)
      • Progres :)
      • Szkoła..
    • ►  lipca (2)
    • ►  czerwca (1)
    • ►  kwietnia (5)
    • ►  marca (3)
    • ►  lutego (1)
    • ►  stycznia (3)
  • ►  2014 (40)
    • ►  grudnia (1)
    • ►  listopada (1)
    • ►  października (7)
    • ►  września (5)
    • ►  sierpnia (1)
    • ►  lipca (4)
    • ►  czerwca (5)
    • ►  maja (5)
    • ►  kwietnia (6)
    • ►  marca (1)
    • ►  lutego (2)
    • ►  stycznia (2)
Motyw Okno obrazu. Obsługiwane przez usługę Blogger.