Jak już wszyscy wiemy i czujemy, zaczęła się szkoła :c Weekendy spędzam w stajni, a w każdą wolną chwilę oprócz tych 3 dni spędzam przy biurku i się uczę :c (klasa 3 gim wymaga) Dziś jadę do stajni, tak jak w sobotę czy w niedziele. Nie wiem jeszcze czy wezmę ją na lonże czy pojeździmy.
Mam dla Was kilka zdjęć z ostatnich tygodni c:
Czarna progresuje <3









Brak komentarzy:
Prześlij komentarz