sobota, 31 października 2015

Piastowo

Dzisiaj pierwszy raz od dwóch miesięcy byłam w piastowie :D Niby pojechałam tam tak o, żeby nic nie porobić, a skończyło się na jeździe na Batucie xD
Koń fajny, do przodu, silny i rytmiczny ;) Ale to zupełne przeciwieństwo Wariacji :D + to olbrzym <3



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz