Horses Village
sobota, 10 stycznia 2015
Pierwsza jazda w nowy rok
Cześć. Dzisiaj pierwszy raz jeździłam w nowym roku. Jazda taka średnia, po pod nogami błoto i bardzo ślisko, więc bez szaleństw. Maksymalnie dwa zagalopowania i drągi. Wszystko z umiarem.
błoto
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz