czwartek, 29 stycznia 2015

Ferie 2015 /w Karina

Hejka ! Wybaczcie, że się tak długo nie odzywałam, ale miałam gościa :)) Dziś Karina wróciła do domu :)) Pozostały filmy i zdjęcia. Zaraz Wam opisze po kolei te 5 dni :))

Dzień 1.
Teren się nie udał, więc zostałyśmy na maneżu.
nowy kantar







Dzień 2
Kolejna jazda na maneżu.






Dzień 3
Napadało śniegu!







Dzień 4
Dziś na oklep.


Dzień 5
Ostatni dzień.. Jazda pozytywna :)) Karina szczęśliwa :))





Brak komentarzy:

Prześlij komentarz