Hej. Dziś ambitnie. Skakałyśmy stacjonatę do pół metra ;) Wiem, że koń ma swoje lata i że powinnyśmy zostać całkowicie przy ujeżdżeniu, ale ja się nie chcę tak bardzo ograniczać. W wakacje jadę na obóz i skakać powinnam umieć xD Co jak co, ale skoki raz na jakiś czas nic jej nie zaszkodzą :) Dbam o nią, co jazdę mamy nałożone ochraniacze, dobrze ją żywię, dostaje witaminy co tydzień.
Jeszcze nie wiem co z jutrem, ale postaram się pojechać :)



Brak komentarzy:
Prześlij komentarz