czwartek, 2 kwietnia 2015

Burza

Cześć. Byłam w stajni i będę i jutro i w sobotę :) Co do niedzieli i poniedziałku jeszcze nie mam planów, no bo są święta.
Generalnie dziś skupiłam się na odpowiednim zgięciu konia ;) Niestety jak zwykle w stajni byłam tylko ja i nie mam nagrania. No trudno. Jeździłyśmy po kole, robiłyśmy częste wolty, duże jak i małe, to w galopie to w kłusie :) Ogl dziś bardzo dobrze mi się jeździło. Po jeździe wprowadziłam konie do stajni i wyczyściłam i nasmarowałam cały sprzęt tj. siodło, puśliska, całe ogłowie w częściach + wodze, wytok i dwa nachrapniki. Trochę pracy było ale jestem bardzo zadowolona z efektów. Potem ogarnęłam w stajni i wsiadłam na oklep na kantarze. Jeździłam niestety tylko z 15 minut ponieważ potem zaczęło grzmieć i zsiadłam.
Jutro mam w planach luźną jazdę, jakieś drążki i częste zmiany kierunku ;)





Brak komentarzy:

Prześlij komentarz