Hej :) Co tu dużo pisać. Byłam w stajni i pojeździłam Wari. Dziś znowu ujeżdżeniowo. We wtorek i czwartek skaczemy, w środę spokojniej :) Ogólnie jutro przyjeżdża do mnie Alina i zostaje do piątku. W stajni planujemy być codziennie po dwa razy, rano i po obiedzie do wieczora (18-19). Nie będziemy się opierniczać tylko czas wziąć się do roboty ;) Teraz pewnie wszyscy zadają sobie pytanie : 'To wy nie idziecie do szkoły?' Otóż nie, dlatego, że 21-23 kwietnia to testy gimnazjalne :D Buuum! XD




Brak komentarzy:
Prześlij komentarz