Cześć. Dzisiaj wsiadłam o 12. Dzisiaj okser i szereg, lotne zmiany nogi, ćwiczenia na dynamikę: dodania w galopie, zmiany nogi na ósemce, do tego częste przejścia chodów, zatrzymania etc. Klacz rewelacyjna, w miarę spokojna, lecz niestety z nią się do końca tak nie da. Ona po prostu tak ma xd.
Wokana pochodziła luzem na pasie. Bardzo podoba mi się jej zaangażowanie w pracę i to, że w większości przypadków, mnie słucha.
Dzisiaj było w miarę spokojnie, obie zrównoważone. Tegoroczne walentynki zakończone powodzeniem :) Widzimy się w sobotę.

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz