czwartek, 26 czerwca 2014

Druga lekcja..

Cześć. Byłam we wtorek w Piastowie, na drugiej lekcji.
   Tak więc, weszłyśmy do stajni z Eweliną i poszłyśmy poszukać pani. Była w domu. Ja dostałam Wenus, a Ewelina Irtę. Musiałyśmy oczywiście po nie iść na pastwisko. Irta była czyściutka, a Wenus... z tego co wiem to ten koń jest biały, a ona cały jeden bok miała brązowy! Ja się zastanawiam jak zdążyłam na jazdę. Najpierw samodzielna rozgrzewka, poprawienie strzemion itp. Potem pani uformowała zastęp i początkowo byłam pierwsza, ale potem jakoś tak na chwilę wyszło, że byłam druga, potem znowu trzecia. Następnie mieliśmy uformować kółko (podczas kłusa) wokół jednej z przeszkód, wyjąc nogi ze strzemion i jechać kłusem ćwiczebnym. Na początku to myślałam, że spadnę. Ale dałam radę. Potem przyszedł czas na galop.. Na kole zostali : Ewelina na Ircie, ktoś tam na Lukasie i chyba Patrycja na Pauli.. Ja i taka dziewczyna na Najcie wjechałyśmy do środka. Ewelina jak zwykle gnała, aż się kurzyło. Lukas jechał... no, tak przeciętnie, a ta Patrycja na Pauli to wgl nie umiała chyba zagalopować, albo jej koń nie chciał.. W każdym razie chyba nie galopowała. Potem już tylko stępowanie.. Ale pani powiedziała, że na następnej lekcji już bez gadania będę galopować xD Nie mg się już doczekać!Tutaj macie jeszcze zdj Wenus :

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz