niedziela, 29 maja 2016

Nowości

Cześć. Zbliża się czerwiec, wakacje... U Nas same nowości :) Z końmi dobrze, wszystkimi.
U Wariacji i Smoka byłam dzisiaj. Wsiadłam na oklep i postępowałam trochę na placu. Raz zagalopowałyśmy i powiem Wam, że dopiero teraz czuję i widzę różnicę miedzy Karutą a Czarną. Zupełnie inaczej się poruszają, zachowują..
Na Karoli treningi coraz lepsze, skoki również. Nasze pierwsze zawody zbliżają się wielkimi krokami. Ugh, na tydzień przed startem jeździmy parkour, mam nadzieję, że codziennie. Na dzień przed koń ma dzień wolny i 'spa' xd Szaman natomiast w przyszłym tygodniu wyjeżdża do Ulków, pod trening. Wraca jakoś w październiku :) Może dobrze mu to zrobi. Jak i nam wszystkim.
Sama nie wiem co tu napisać.. W sumie nie ma nic ciekawego ;c Nie chcę Was jednak zostawiać niepoinformowanych..







Brak komentarzy:

Prześlij komentarz